O NÁS

Společnost MONTEL v.o.s. vznikla v roce 1992, jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu, jejíž hlavní náplní je prodej, montáž a servis telekomunikační techniky. Od vzniku společnosti bylo instalováno již několik desítek tisíc přípojek. Služby naší společnosti využívají již stovky spokojených zákazníků ze soukromého i státního sektoru po celé ČR.

V nabídce naší firmy naleznete analogové a digitální pobočkové ústředny od nejmenších typů pro připojení na jednu státní linku, až po ústředny s několika tisíci přípojek. K těmto ústřednám lze připojit analogové i systémové digitální telefonní přístroje. Sortiment firmy dále zahrnuje telefonní přístroje, telefonní záznamníky, kombinace telefon-záznamník, faxy ( dvojkombinace i trojkombinace, které používají nejen tepelný papír, ale i běžný papír ).

Všechna nabízená zařízení jsou schválena (homologována) pro připojení na JTS ČR.

Samozřejmostí je pomoc při výběru nejvhodnějšího zařízení podle požadavků zákazníka, na základě kterých se sestavuje technická a cenová nabídka. Naše společnost dále provádí instalace klasických telefonních rozvodů, strukturovaných kabeláží pro přenos telefonních hovorů a dat počítačových sítí.

Záruka na provedené práce se pohybuje v průměru 24 měsíců. Jsme si vědomi, že telekomunikační technika patří mezi sortiment vyžadující kvalitní servis. Díky úzkému kontaktu přímo s výrobci, popř. dovozci, poskytujeme záruku na dodávaná zařízení až 3 roky a po uplynutí této doby zajišťuje pozáruční servis. Servis je zajištěn kvalifikovanými odborníky, kteří se pravidelně účastní školení u výrobců. Tato spolupráce udržuje vysoký standard servisu a tím i spokojenost zákazníka se svým zařízením.

Zákazník, který se rozhodne pro zařízení dodávaná firmou MONTEL, získává nejen jistotu, že je zařízení správně instalováno a proto může plně využívat všechny jeho funkce ale i výhodnější podmínky pro záruční a pozáruční servis.

Seznam některých našich zákazníků:

Finanční úřad Kutná Hora, Finanční úřad Nymburk, Finanční úřad Pečky, Finanční úřad Český Brod, Městský úřad Benešov, Městský úřad Kutná Hora, Povodí Vltavy a.s., ABF nadace pro rozvoj architektury, ALFIX ČR spol.s r.o., Autosalon MASTER, A.G.B. a.s., BEST spol.s r.o., BRICK realizace interiérů, CD SERVICE spol.s r.o., Česká pojišťovna a.s., Český Telecom, a.s., Chirana Praha a.s., DANONE spol.s r.o., DENÍK PRÁCE, Dopravní podnik hl.m.Prahy, EuroTel Praha, Hydroprojekt a.s., IBM ČR spol.s r.o., IH Parkhotel, JACKSTADT Praha, MC DONALDS SYSTEM ČR, NO + BL Praha, Radio BONTON, Radio Zlatá Praha, SPOFA a.s., Stavby silnic a železnic, TABÁK a.s., THOMAS COOK CZECHO, TRIOLA a.s., Vojenské stavby a.s.

ZPĚT